2014 yılında kurulmuş olan MAVİAY MEDİKAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., FRESHOX Markasıyla Oksijen Maskeleri üreterek ticari hayatına başlamıştır.

Maviay Medikal’in üretmiş olduğu ürünler, en iyi hammaddelerin yüksek mühendislik ve üretken işçiliğin birleşiminden meydana gelmektedir. MAVİAY MEDİKAL Oksijen Maskeleri ile başlayan ürün gamına Nebülizatör Setler, Nebül hazneleri, Nazal Oksijen Kanülleri ve Vajinal Spekülüm gibi birçok ürünü eklemiş ve Müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürünler eklemek için çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Uluslararası kalite standartlarında nitelikli ürünleri, yenilikçi, etkin, dürüst ve örgütsel verimliliğimiz ile müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Vizyonumuz

MAVİAY MEDİKAL olarak, Ar-Ge faaliyetleri ile değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe örnek ve uluslararası alanda ilk akla gelen şirketlerden biri olmak.

MAVİAY MEDİKAL SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. kalite politikamız;

Uluslararası Standartlar ışığında, İnsana ve Çevreye saygılı, Organizasyon içerisinde bulunan her çalışanın kalite ve işgüvenliği bilincini yükselterek, Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini standartlarda öngörülen teknik spesifikasyonlara sahip en uygun fiyatlı, ve yenilikçi ürünlerle karşılamayı amaç edinip, Yasa,tüzük ve yönetmeliklere uygun çalışarak Mevcut kalite sisteminin etkinliğini ve kalite politikası doğrultusunda oluşturulan kalite hedeflerini sürekli gözden geçirip iyileştirme faaliyetleri için kaynakları sağlayan bir şirket olmaktır.

iso


MAVİAY MEDİKAL SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. İSG-Çevre Politikamız

Çalışanların sağlığı ve iş güvenliği kurallarını tam olarak uygulamak koşuluyla Enerji ve doğal kaynakları verimli kullanarak Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizi çevre konusunda bilinçlendirip konusundaki tüm yasal mevzuatlara uygun ve çevreyi korumak koşuluyla üretim ve Ar-Ge faaliyetleri yapmaktır.